Zabezpieczenie imprez

Ochrona imprez jest jedną z kluczowych usług naszej firmy. Do zabezpieczenia wydarzeń podchodzimy ze strategicznego punktu widzenia, który dotyczy między innymi oceny ryzyka oraz konkretnych zagrożeń. Nasza usługa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa na wszelkiego rodzaju imprezach masowych oraz eventach i tym samym pozwala organizatorom skupić się na realizacji innych zadań.

imprezy firmowe
Koncerty muzyczne
Festiwale
Eventy
Imprezy sportowe
imprezy gminne
Imprezy prywatne
Ochrona osób (vip)

Zabezpieczenie Medyczne

Nasza firma zapewni Państwu kompleksowe zabezpieczenie medyczne dowolnej imprezy. Każdorazowo oddajemy do Państwa dyspozycji naszego koordynatora ds. zabezpieczeń medycznych, który indywidualnie dobierze siły i środki do Państwa potrzeb. Na miejscu zespół przekaże też organizatorowi imprezy bądź innej wyznaczonej przez niego osobie radiotelefon do stałego kontaktu z zespołem medycznym, dzięki czemu unikamy niepotrzebnych komplikacji w już i tak stresujących sytuacjach.

To, co wyróżnia nas na tle innych podmiotów medycznych, to fakt, że posiadamy doświadczoną kadrę, która od wielu lat zabezpieczała mniejsze i większe imprezy w całym kraju. Naszych obecnych ratowników można było spotkać na zabezpieczeniach medycznych juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego, Przystanku Woodstock czy finału MŚ FIFA U-20. Wielu z naszych medyków na co dzień pracuje w zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego i na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, jednocześnie stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.